Spedytor międzynarodowy

Firma transportowo-spedycyjna Time Tamer Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko spedytora międzynarodowego w drogowym transporcie rzeczy.

Opis stanowiska:
-Praca samodzielna
-Pozyskiwanie nowych klientów
-Utrzymywanie trwałych relacji z obecnymi klientami
-Nadzorowanie przebiegu operacji transportowych

Wymagania:
– Bardzo dobra organizacja pracy
– Samodzielność
– Znajomość środowiska giełd transportowych
– Doświadczenie w branży (min. 1rok) – warunek konieczny
– Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu
– Własna baza klientów będzie dodatkowym atutem
– Znajomość języków obcych w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
– Możliwość pracy w systemie home office lub w biurze w Łodzi
– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– Niezbędne narzędzia do pracy
– Wynagrodzenie zasadnicze plus prowizje
– Kartę MultiSport

Prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza. Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.